Ксенонова лампа PHILIPS 42402XV2S1 D4S 35W P32d-5 X-tremeVision gen2 +150%
Код товару: 124-02
Виробник: Philips
Артикул: 42402XV2S1
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Бренд
PHILIPS
Призначення
Цоколь лампи
D4S
Потужність
35 Ват
Напруга
Потужність лампи 35W застосовується на легкових автомобілях 12 V, а також на вантажних 24 V з біло-жовтим відтінком світіння.