Ксенонова лампа Osram 66240XNN Night Breaker Laser +200% D2S 85V 35W P32d-2 XENARC
Код товару: 10531-02
Виробник: Osram
Артикул: 66240XNN
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Бренд
Osram
Призначення
Цоколь лампи
D2S
Потужність
35 Ват
Напруга
Ксенонова лампа OSRAM 66240XNN Night Breaker Laser +200% D2S 85V 35W P32d-2 XENARC - дана лампа призначена для використання в ближньому та дальньому освітленні автомобіля. Ксенонові лампи серії Night Breaker Laser є найпотужнішими із сімейства ксенонових ламп Osram, в результаті лампи випромінюють на 200% більше яскравого біло-жовтого світла, ніж стандартні ксенонові лампи. У виробництві ксенонових ламп OSRAM 66240XNN Night Breaker Laser +200% D2S 85V 35W P32d-2 XENARC використовуються високоякісні матеріали та дотримуються найвищих стандартів ISO, QSO, щоб забезпечити максимальну безпеку та комфортне водіння для автомобілістів.
У нашому магазині «BIXENON.KIEV.UA» Ви можете придбати ксенонову лампу OSRAM 66240XNN Night Breaker Laser +200% D2S 85V 35W P32d-2 XENARC за чудовою ціною з гарантією та швидкою.
Потужність лампи 35W, застосовується у легкових автомобілях 12V, а також на вантажних 24V з біло-жовтим відтінком світіння