620 грн.
Знайшли даний товар дешевше?
Характеристики:
(дивитися всі)
Бренд
SIGMA
Тип Лампи
Світодіодна LED
Призначення
Ближнє/ Дальнє/ Протитуманне світло
Цоколь лампи
H7
Потужність
65 Ват
Доставка
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 грн
Гарантія та якість
Ми впевнені в якості товару
Проста оплата
Платіть зручним для Вас способом
Онлайн консультація
Підкажемо найкраще рішення для Вашого автомобіля
LED лампа SIGMA X1 65W H7
LED лампа SIGMA X1 65W H7 зазвичай застосовуються в автомобільних фарах ближнього та далекого світла, а також – у протитуманних фарах. Але Sigma X1 65W H7, враховуючи її підвищену потужність і відповідний рівень світлового потоку, скоріше підійде для ближнього світла. Завдяки своїм характеристикам лампа має гарні технічні характеристики, а її надійність та тривалий термін служби гарантуються високою репутацією вітчизняного бренду Sigma, відомого не лише в Україні.
Основні особливості ламп:
- Напруга ламп 12 Вольт, тобто призначені для легкового автотранспорту;
- Електрична потужність лампи 65 Вт у поєднанні з ефективністю світлодіодних чіпів дозволяє сформувати світловий потік в 14000 лм, в результаті фари чудово висвітлюють дорожнє полотно та узбіччя на великій відстані, навіть у складних погодних умовах;
- Колірна температура світла діодів 6000К відповідає чистому білому освітленню, яке близько до освітлення денному, звичному для очей, воно не дратує зір;
- Система охолодження – активна, що цілком природно, враховуючи високу споживану потужність ламп – вентилятор, розташований у металевому ребристому корпусі, дозволяє утримувати температуру обладнання на прийнятному рівні, при тривалій безперервній експлуатації.
- Легкість монтажу — оскільки розміри світлодіода, не перевищують розмірів елемента галогенної лампи, що світиться, Sigma X1 65W H7 вписується в оптичну схему штатної рефлекторної фари, і в додатковому налаштуванні нема потреби.
- Підвищена потужність ламп Sigma X1 65W H7 і світловий потік, що формується ними, дозволяють стверджувати, що вони стануть відмінною заміною штатного галогенного освітлення. Це хороший вибір.
Характеристики ламп:
- Світлодіодні чіпи збільшеного розміру XP-7535.
- Яскравість 14000 Люменів.
- Світло-тіньова межа зі збільшеною шириною світлового потоку 6000К.
- Потужність 65 Вт.
- Активна система охолодження (вентилятор + радіатор).
- Вбудований CANBUS.
- Вбудований драйвер.
- Номінальна напруга 12В.
Загальні характеристики:
Бренд
SIGMA
Тип Лампи
Світодіодна LED
Призначення
Ближнє/ Дальнє/ Протитуманне світло
Цоколь лампи
H7
Потужність
65 Ват
Напруга
Колірна температура
6000K
Колір світла
Білий
Обманка
Вбудований Can-Bus
Ціна вказана за
Гарантія
1 рік
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.