Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45
м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний

Оригінальні лампи Osram. Як відрізнити від підробки?

    Як відомо з практики, що в будь-якому транспортному засобі, де встановлені лампи основного чи додаткового освітлення, лампи мають певний ресурс та з часом виходять з ладу. При таких ситуаціях водії стикаються з необхідністю підбору ламп для заміни перегорівшої лампи. Своєю чергою стає вибір, або вибрати хороші якісні лампи, або орієнтуватися за доступною ціною. В такому випадку основним завданням пошуку ламп є визначення та розрізнення оригінальних автомобільних ламп Osram від підробок. Освітлення автомобіля є критично важливим для безпеки на дорозі, і тому вибір якісних ламп є ключовим кроком для водіїв.

    Автомобільні лампи Osram відомі своєю високою якістю та довговічністю, але через популярність бренду може з'являтися багато підробок. Важливо мати знання про основні характеристики, які дозволяють розрізняти оригінальні лампи Osram від підробок.

Основні критерії при виборі оригінальної лампи  — це:

  • Логотип та упаковка:

Почнемо з упаковки. Оригінальні лампи Osram завжди поставляються в якісній упаковці, з використанням відмінних матеріалів. Логотип на упаковці повинен бути чітким, різким та без будь-яких викривлень. Також слід звертати увагу на правильність написання бренду та моделі на упаковці!

  • Якість матеріалів:

Оригінальні лампи Osram виготовляються із високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь та вогнестійке скло. При огляді лампи слід звертати увагу на будь-які виробничі дефекти, включаючи подряпини, тріщини або інші недоліки.

  • Світловий потік та колірний спектр:

Оригінальні лампи Osram мають конкретні параметри світлового потоку та колірного спектра. Ці дані можна знайти на упаковці або на самій лампі. Лампи низької якості можуть мати неправильну колірну температуру або недостатній світловий потік та потужність ламп.

  • Серійний номер:

Більшість оригінальних ламп Osram мають унікальний серійний номер. Його можна знайти на упаковці або самій лампі. Перевірка серійному номеру ламп Osram на автентичність продукту можете перевірити за посиланням на оригінальний сайт компанії Osram, яка вказана нижче в описі.

  • Ціна:

Хоча це не завжди є правилом, але дуже дешеві лампи можуть бути підробками. Якщо ціна здається занадто низькою порівняно зі звичайними цінами на оригінальні лампи Osram, це може служити сигналом попередження.

    Пам'ятайте, що в реальному світі існує безліч варіантів підробок, тому важливо бути уважним та використовувати всі доступні засоби перевірки. Здоровий глузд та уважність завжди допомагають в уникненні покупок ненадійної продукції.

В Нашому інтернет-магазині Bixenon.kiev.ua є можливість придбати оригінальні лампи Osram та упевнитися в автентичності автомобільних ламп.


Коротка інструкція для перевірки ламп Osram на автентичність:

OSRAM Trust Program

Перевірте Вашу лампу на автентифікацію в кілька секунд

Якість і незмінно високі технічні характеристики – ось що насамперед відрізняє будь-який продукт OSRAM. Виробництво підробок досягло рівня, де часом важко визначити різницю між контрафактом і оригінальним продуктом.

Компанія OSRAM допрацювала свій виробничий процес, щоб дати можливість перевірити справжність придбаних Вами ксенонових ламп або галогенних ламп у подвійних пластикових боксах за допомогою простої двоетапної онлайн-перевірки.

Крок 1

Введіть код з етикетки

Введіть 7-значний код з етикетки або просто просканувати QR-код.

Крок 2

Перевірте дані на лампі

Після того, як код з етикетки був верифікований, Вам потрібно порівняти код, що з'явився з тим, що вказано на продукті. Код повинен збігатися або з даними про лампу на цоколі лампи ксенону, або з даними, зазначеними на подвійній пластиковій коробці галогенних ламп.

Перейти за посиланням на офіційний сайт ламп Osram для початку перевірки ламп:
Перевірити

Osram