Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45
м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний

Автомобільні лампи Philips. Як обрати Оригінал!

Компанія Philips являється одним з лідерів у світі з виготовлення ламп для автомобільного освітлення!

     Основними перевагами автомобільних ламп Philips - це висока якість світла. Автолампи забезпечують чітке, яскраве та однорідне освітлення дороги перед автомобілем, що своєю чергою покращує видимість дорожнього полотна в темну пору доби або при поганих погодних умовах, що сприяє безпеці водіння. 

    Автолампи Philips відрізняються високим ресурсом роботи, завдяки дотриманим усім технологіям та використанню якісних матеріалів при виготовленні ламп, що дозволяє зменшити частоту заміни ламп, забезпечуючи економію Вашої години та грошей. Практично більшість моделей автомобільних ламп Philips оснащені технологіями захисту, такими як системи від перегріву чи перенапруги, що дозволяє уникнути пошкодження ламп та зберегти ефективність освітлення фар автомобіля. Автомобільні лампи Philips виготовляються для широкого спектру автомобільних марок та моделей, що робить їх відмінним вибором для автовласників різних авто. В цілому, використання автомобільних ламп Philips власним авто не тільки покращує безпеку водіння, а й пропонує високу якість, довговічність та енергоефективність.

     Пріоритетом компанії Philips є максимальне задоволення потреб автовласників, які вибирають лише оригінальні автомобільні лампи Philips, адже автомобільні лампи відіграють важливу роль у безпеці на дорозі, а обрання високоякісного виробника, такого як Philips, може значно вплинути на якість освітлення та загальну безпеку водіння в кращу сторону. Автомобільні лампи Philips досить популярні лампи, своєю чергою ринок сповнений підробками, тому важливо знати, як відрізнити оригінальні автомобільні лампи Philips від не оригіналу.

Основні критерії перевірки ламп Philips це:

  • Зовнішній вигляд упаковки та логотипу ламп

      Оригінальні лампи Philips завжди мають високоякісну упаковку з чітким логотипом. Звертайте увагу на деталі, такі як колір логотипа та якість упаковки. Підробки часто мають недоліки у цих аспектах.

  • Якість виготовлення лампи     Оригінальні лампи виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як стійке до тепла та перепадів температур скло, металева основа ламп з якісних сплавів. Особливу увагу слід звертати на стійкість до високих температур, що може бути важливим фактором для тривалості лампи.
  • Яскравість ламп     Оригінальні лампи Philips мають визначені параметри світлового потоку та світлової температури. Перевіряйте ці дані на упаковці або самій лампі. Відхилення від заявлених характеристик може свідчити про підробку.
  • Ідентифікаційний номер та код безпеки     Багато оригінальних ламп Philips мають унікальний серійний номер, в основному ксенонові та світодіодні лампи. Перевірка його на офіційному веб-сайті Philips може підтвердити автентичність продукту.
  • Ринкова ціна     Зазвичай, якісні товари відомих брендів не можуть бути занадто дешевими. Якщо ціна на лампу Philips здається аномально низькою, це може служити ознакою потенційної підробки, остерігайтесь.

    Посилання для перевірки ламп доступне нижче у статті.  

  В Нашому інтернет-магазині Bixenon.kiev.ua є можливість придбати оригінальні лампи Philips та упевнитися в автентичності автомобільних ламп. 

  Основні відмінності оригінальних автомобільних ламп це:

  • Оригінальна упаковка зі спеціальним друком
  • Наявність ідентифікаційного номера та код безпеки, який доступний для перевірки у будь-який момент, для перевірки ламп на оригінальність.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  Щоб перевірити справжність придбаної лампи Philips потрібно:

  • А: Введіть код безпеки, вказаний на наклейці коробки
  • В. Введіть ідентифікаційний номер та код безпеки, вказаний на наклейці коробки

     

      Перейти за посиланням на офіційний сайт ламп Philips для початку перевірки ламп:

  Перевірити


  Philips