Ксенонова лампа PHILIPS D4R Vision +30% 42406VIC1
Код товару: 131-02
Виробник: Philips
Артикул: 42406VIC1
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Бренд
PHILIPS
Призначення
Цоколь лампи
D4R
Потужність
35 Ват
Напруга
У нашому магазині «BIXENON.KIEV.UA» Ви можете придбати ксенонову лампу PHILIPS 42406VIC1 D4R Vision за хорошою ціною з гарантією та швидкою доставкою. Потужність лампи 35W застосовується на легкових автомобілях 12 V, а також на вантажних 24 V з біло-жовтим відтінком світіння.