Ксенонова лампа PHILIPS 42403XV2C1 D3S 42V 35W PK32d-5 X-tremeVision gen2 +150%
Закінчується
Безкоштовна доставка!
Рекомендуємо!
ТОП 1
Код товару: 129-02
Виробник: Philips
Артикул: 42403XV2C1
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Бренд
PHILIPS
Призначення
Цоколь лампи
D3S
Потужність
35 Ват
Напруга
Потужність лампи 35W застосовується на легкових автомобілях 12 V, а також на вантажних 24 V з біло-жовтим відтінком світіння.